Ceylan Menajer 

Anadolu’nun bağrından çıkan, Tunceli’li bir babanın ve Bayburtlu bir annenin kızı olarak Dünya’ya gelen Ceylan Avcı, henüz 10 yaşını doldurmadan girdiği müzik piyasasında adeta durdurulamaz bir rüzgar gibi esmiştir. 30 yıllık müzik kariyeri başarılar ile dolu olan genç ve ünlü sanatçı, mesleğinde çoğu kez zirveye çıkarken, Ceylan menajerlik girişimi ile kendi gibi bu işe yıllarını veren sanatçılara her zaman olduğu gibi yine çok iyi bir örnek olmuştur. Ceylan müzik şirketi kurma adımını atarken, bu yolda çok önemli bir kilometre taşını geride bırakıp, müzik dünyasında organizasyonları da sanatçıların yapabileceğini tüm müzik piyasasına göstermiştir. Anadolu insanı kendini anlatan ve içinden çıkan değerlere her zaman için sahip çıkıp, her fırsatta onları yüceltmiştir. İki kez Türk Halk Müziğinin en büyüğü olan Ceylan’ın bu noktaya ulaşmasında onu beğenerek dinleyen ve her zaman için one desteğini veren insanların çok fazla katkısı olmuştur. Ceylan menajer olma yolunda emin adımlar ile ilerlediği dönemlerde de çok yönlü bir sanatçı olmasının yararını görmüş ve arkasına aldığı halkın desteğini her zaman yakından hissetmiştir. Ara vermeden 30 yıl çalışan Ceylan menajer olmayı aslında çoktan kafasına koymuş ve bu yolda tutarlı adımlar izlemek sureti ile amacına da ulaşmıştır.

Muhteşem bir sese sahip olan Ceylan, bunun yanında son derece kibar ve zarif bir hanım olup, topluma her zaman için sanatından bahsettirmiştir. Çoğu sanatçının kaybolduğu bir ortamda Ceylan menajer olma yolunda sağlam adımlar atarken, bu konuda b ütün merak ettiklerinizi sanatçının internette bulunan sitesi aracılığı ile kolayca öğrenebilirsiniz. Aslında bu iş ile ilgilenen ve bu sayfaları ziyaret eden sanatçı ve adaylarının, Ceylan’dan öğreneceği pek çok şey olduğunu ziyaret sırasında kendileri anlayacaktır.

ceylanmuzikyapim.com

 

Reklamlar

Ceylan Menajer ” üzerine 2 yorum

  1. Ceylan Hanımı uzun zamandır takip etmekteyiz. Gerek sesiyle olsun gerek yaptıgı islerle dinleyicilerinin kalbinde taht kurmus bir isimdir. Gerekli Bilgilendirme icin tesekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s