Juno Door

Yangın kapısı özellikle büyük binalarda kullanılan, yangın anında tehlikeli alan ile güvenli alan arasında set oluşturan ve güvenliği sağlayan bir kapıdır. Günümüzde hem dekorasyon hem de güvenlik aracı olarak sıkça kullanılmaktadır. Juno Door, bu alanda yılların tecrübesi ile yangın kapısı üreten öncü firmalardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Juno Door, profesyonel ekibi ve bu sektörde uzman olan personeli ile yangın kapısı üretirken aynı zamanda teknolojik gelişmeleri takip ederek çağın gereklerini yerine getiren bir firmadır. Yangın kapısının taşıması gereken bütün özellikleri Juno Door tarafından ayrıntılı olarak test edilmektedir.

Yangın kapısı belli standartları taşıması gereken önemli bir malzemedir. Her iki taraftan da açılamasını sağlayan panik kolu, dumanı sızdırmayan özel conta, ateşe dayanıklılık ve ısıya dayanıklı madde gibi özellikler yangın kapısında bulunması gereken önemli kriterlerdir.

Juno Door, yangın kapısı üretiminde can ve mal kaybının önüne geçmeyi amaçlayan müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kaliteli bir firmadır. Yangın kapısı ihtiyacınızın Juno Door tarafından en iyi şekilde karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Web: http://www.junodoor.com/

Reklamlar