Ephesus Şirince Otel

Ephesus Şirince Otel, Şirince’nin doğal, kültürel ve mimari yapısını yansıtan üç farklı evden oluşan bir oteldir. Doğa ile iç içe yapısı ile sessizliğin ve huzurun rahatlığını hissedeceğiniz Ephesus Otel, sizlere unutulmaz bir Şirince tatili sunabilmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Zeytinli Ev, İncirli Ev ve Asmalı Ev arasından dilediğinizde kalabilir, her birinin farklı atmosferini yaşayabilirsiniz. Bu evlerde tarihi ve doğal yapının tadına vararak farklı duygular hissedeceksiniz. Ephesus Otel samimi ve sıcak bir ortam sunmaktadır.

Teras Cafe, Ephesus misafirlerin-in hayran kaldıkları bir yerdir. Burada güneşin batımında romantik yemekler yiyebilirsiniz. Ayrıca Teras Cafe sayesinde tatiliniz boyunca damak tadınızdan ödün vermek zorunda kalmayacak, hem yöresel hem de spesiyal olmak üzere farklı tatların zevkine varacaksınız.

Ephesus Otel, Şirince’nin doğa ile iç içe konumu ve güler yüzlü personeli ile sizleri beklemektedir. Siz de unutulmaz bir Şirince tatili planlıyorsanız, mutlaka Ephesus Otel’e uğramalısınız.

Web: http://www.ephesushousessirince.com/

Reklamlar