Monta Verde Otel

Fethiye’de doğa ile iç içe konumu ile Fethiye otelleri arasında adından sıkça söz ettiren ve kendine önemli bir yer edinen Monta Verde Otel, Ölüdeniz otel olarak hizmet vermektedir. Temiz ve düzenli odalarında misafirleri için her ayrıntıyı düşünen, unutulmaz bir tatil fırsatı sunmayı amaçlayan Monta Verde Otel, Fethiye^de sizleri beklemektedir.

Ölüdeniz otelleri içerisinde farklı konumu ile dikkat çeken, ferah ve esintili temiz havası ile huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin uğrak adresi olan Monta Verde Otel, muhteşem bir doğada bulunmaktadır. Bu konumunun yanı sıra Fethiye’nin önemli noktalarına yürüyerek gitmek mümkündür.

Monta Ver Otel’de usta şeflerin elinden hem yöresel hem de özel spesiyaller ile tatiliniz boyunca damak zevkinizden ödün vermek zorunda kalmazsınız. Tatiliniz süresince tadına doyamayacağınız tatlar tadacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yemyeşil bir ortam, serin bir havuz, her ayrıntısı düşünülmüş odalar, kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile Monta Verde Otel, Fethiye’de hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar kazanacağınız bir tatil fırsatı sunmaktadır. Siz de böyle bir tatil planlıyorsanız mutlaka Monta Verde Otel’e uğramalısınız.

Reklamlar