Kesre Otel

Merkezi konumu ile sadece ülkemizde değil dünyaca ünlü olan Alaçatı’nın önemli noktalarına yürüme mesafesinde olan Kesre Otel, Cemaliye Çıkmazı’nda bulunmaktadır. Bu kadar merkezi konumda bulunmasına rağmen misafirlerinin rahatını önemseyen Kesre Otel, odalarında sessizliği ve huzuru sağlamıştır.

Toplam 7 odası bulunan Kesre Otel’de, bambaşka bir dünya sizleri beklemektedir. Butik otel olan Kesre Otel’de samimi ve sıcak bir atmosfer hakimdir. Odalarda misafirlerin her türlü ihtiyacını gidermek için sürekli kendini yenileyen Kesre Otel’de kaliteli hizmet ile tatiliniz boyunca kendiniz evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Tarihi yapısı ve geniş bahçesi ile sizleri bekleyen Kesre Otel’de, bahçede sıcak sohbetler yaparken kahvaltı edebilir, şekerleme yapabilir ve kita okuyabilirsiniz. Alaçatı’da unutulmaz bir tatil planı yapıyorsanız, mutlaka Kesre Otel’e uğramalısınız.

Yılın her zamanında hizmet veren Kesre Otel’de kışın da şömine başında romantik anlar yaşayabilir ve hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar kazanabilirsiniz. Kesre Otel, kaliteli hizmeri ve güler yüzlü personeli ile Alaçatı’da sizleri beklemektedir. Aşağıdaki bilgiler ile Kesre Otel’e ulaşabilirsiniz;

Adres   : Yenimecidiye Mahallesi 3047 sokak No:12 Alaçatı – İzmir/Türkiye

Telefon   : +90 232 716 0606

Fax        : +90 0232 716 0565

Email      : info@kesreotel.com

Reklamlar